Wednesday, June 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETSherri/ Tifozët e Feynoord rrahin keq të riun shqiptar

Sherri/ Tifozët e Feynoord rrahin keq të riun shqiptar

Një ngjarje e rëndë është shënuar mbrëmjen e së martës në Tiranë. Një i ri shtetas shqiptar është rrahur në mënyrë brutale nga tifozët e ekipit holandez të Feynoord.

Mediat raportojnë se ngjarja ka ndodhur në zonën e “9-katësheve”. Të njëjtat burime shkruajnë se i plagosuri është dërguar në spital në gjendje të rëndë.

Siç duket dhe nga pamjet i plagosuri ndodhet i shtrirë në trotuar, pa mundur të ngrihet në këmbë dhe i mbuluar me gjak në pjesën e fytyrës. 

Nuk dihen ende rrethanat dhe shkaqet e kësaj ngjarjeje të rëndë.

https://www.facebook.com/plugins/video.php?height=476&href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2FJOQsport%2Fvideos%2F747050689647468%2F&show_text=false&width=385&t=0


Conference League/ Shënohet incidenti i parë në Tiranë, dy


POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME