Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETTuristi polak gjen vdekjen në pishinën e hotelit

Turisti polak gjen vdekjen në pishinën e hotelit

Vlorë – Një turist polak i moshës 18-vjeçare ka ndërruar jetë sot në një hotel në Vlorë. Nga informacionet e para mësohet se së bashku me prindërit ata kishin hyrë në pishinë për tu larë. Në një moment prindërit kanë dalë jashtë për të pirë një cigare dhe kur janë kthyer e kanë gjetur djalin e tyre në fund të pishinës.

Mësohet se në momentin kur ambulanca ka qenë në vendin e ngjarjes i riu nuk ka shfaqur shenja jete.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME