Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMAGAZINËTEKNOLOGJITwitter bie për herë të dytë brenda javës

Twitter bie për herë të dytë brenda javës

Twitter po përjeton probleme teknike. Sipas DownDetector, çështjet filluan rreth orës 17:30 të hënën dhe kanë prekur më shumë se 4,000 përdorues në mbarë botën. 80 për qind e njerëzve raportuan probleme me faqen e internetit, 13 për qind me aplikacionin dhe 7 për qind me lidhjen e serverit.

Përdoruesit po ankohen se kanë probleme me aksesin në platformën e mediave sociale, por arsyeja e problemeve mbetet e paqartë.

Në fillim të muajit, kompania e Elon Musk pësoi një ndërprerje prej tre orësh. DownDetector mbledh raportet e ndërprerjeve nga burime të shumta, duke përfshirë mediat sociale dhe aplikacionet celulare.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME