Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËU nda nga Elia, Princ Leka nuk fsheh më dashurinë për fotografen

U nda nga Elia, Princ Leka nuk fsheh më dashurinë për fotografen

Princ Leka dhe aktorja Elia Zaharia i kanë dhënë fund martesës së tyre, pas shumë vitesh bashkë.

Gjithashtu është përfolur se Princ Leka ka nisur një lidhje dashurie me fotografen e tyre Blerta Celibashi, ku janë parë së bashku në aeroport. Mesa duket Princ Leka ka zgjedhur të mos fshihet më dhe të shprehë hapur ndjenjat që ka ndaj saj.

Së fundmi Blerta ka publikuar në video të Reshat Arbanës teksa interpreton poezinë “Në mundsh…”, ku duket si një “përgjigje” ndaj thashethemeve që qarkullojnë rreth saj. Nuk ka munguar komenti i Princ Lekës, ku i komenton me një emoji me sy me zemra, ndërsa Blerta Celibashi, ia ka pëlqyer këtë koment.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME