Sunday, April 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVetëhidhet nga kati i katërt 60 vjeçari, mister shkaqet.

Vetëhidhet nga kati i katërt 60 vjeçari, mister shkaqet.

Fier – Nje burr rrethe te 60 eshte vetehedhur nga kati i 5 i nje pallati duke gjetur vdekjen

Ngjarja rrerh ores 06 e 15 minuta te mengjesit në lagjen “Konferenca e Pezës”.

Nuk dihen ende motivet.

Trupi i pa jete eshte derguar ne morgun e spitalit rajonal ne Fier

Grupi hetimor ka shkuar ne vendin e ngjarjes dhe po kryen veprimet. Po merr ne pyetje familjaret për të mesuar rrethanat si ka ndodhur e pse ka ndodhur ngjarja

Pritet dhe dalja e policise ne njoftim per median

Policia

Sot rreth orës 06:15, në lagjen “Konferenca e Pezës” Fier, është vetëhedhur nga kati i pestë i pallatit dhe ka ndërruar jetë shtetasi N. K., 60 vjeç.

Grupi hetimor po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME