Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEPrinc Harry dhe Meghan bashkohen me Mbretëreshën

Princ Harry dhe Meghan bashkohen me Mbretëreshën

Jubileu Platinum do të jetë hera e parë që Mbretëresha do të takohet me stërmbesën e saj, Lilibet, e cila mban emrin e saj.

“Princi Harry dhe Meghan, Duka dhe Dukesha e Sussex, janë të emocionuar dhe të nderuar që marrin pjesë në festimet e Jubileut Platinum të Mbretëreshës këtë qershor me fëmijët e tyre“, tha një zëdhënës i çiftit.

Princ Harry dhe Meghan janë “pjesëtarë shumë të dashur të familjes” dhe janë ftuar në ngjarje të tjera jubilare.

Ata panë Mbretëreshën muajin e kaluar për herë të parë pas dy vitesh, në rrugën e tyre për në Lojërat Invictus në Holandë.

Para kësaj, çifti nuk ishte kthyer në Mbretërinë e Bashkuar që kur u larguan nga anëtarët e familjes mbretërore në janar 2020.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME