Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVidio seksuale e Safet Gjicit/ Vasili: Rama i ktheu zyrat e shtetit...

Vidio seksuale e Safet Gjicit/ Vasili: Rama i ktheu zyrat e shtetit në bordello

Nënkryetari i Partisë së Lirisë, Petrit Vasili ka reaguar në lidhje me skandalin seksual ku është përfshirë kryebashkiaku i Kukësit, Safet Gjici, i cili u filmua duke kryer marrëdhënie seksuale në zyrën e tij.

Në një postim në ‘Facebook’ Vasili thekson se kjo është fytyra e qelbur rilindase e zgjedhjeve të 14 majit të Edi Ramës.

REAGIMI I VASILIT

Kjo është fytyra e qelbur rilindase e zgjedhjeve të 14 majit të Edi Ramës!

Fushata e Edi Ramës “Vetëm përpara, ta hongsha zemrën” i ktheu zyrat e shtetit në kuplara, bordello dhe shtëpi publike. Dhe kanë surrat dhe flasin për fitore këta bastardë, që janë turpi dhe faqja e zezë e këtij vendi.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME