Sunday, June 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVijon procesi zgjedhor në burgun e Fierit, votojnë 132 të dënuar

Vijon procesi zgjedhor në burgun e Fierit, votojnë 132 të dënuar

Vazhdon procesi i votimit edhe në burgun e Fierit.

Më total në këtë në këtë institucion të vuajtjes së dënimit janë 420 votues nga të cilët deri pas mesdite kanë votuar 132 të dënuar.

Mësohet se qendra e votimit është hapur në orën 07:00 dhe të dënuarit marrin pjesë në votim nëpërmjet votimit elektronik. Nuk janë vënë re problematika në procesin e votimit deri më tani.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: