Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETVodhi në shtëpitë e vëllait të tij, arrestohet 29-vjeçari në Kavajë

Vodhi në shtëpitë e vëllait të tij, arrestohet 29-vjeçari në Kavajë

Në prangat e Policisë Kavajë ka përfunduar një 29-vjeçar. Shtetasi A.Ll., dyshohet se ka vjedhur në banesën e vëllai të tij, një celular dhe një shumë parash.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme.

Njoftimi i policisë:

DVP Durrës

Specialistët për Hetimin e Krimeve të Komisariatit të Policisë Kavajë arrestuan në flagrancë shtetasin A. Ll., 29 vjeç, banues në lagjen nr. 2, pasi dyshohet se ka vjedhur në banesën e vëllait të tij, një celular dhe një shumë parash.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Durrës, për veprime të mëtejshme.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME