Sunday, June 4, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeBOTAVritet shqiptari 29 vjeçar në Spanjë, sherri në plantacionin e kanabisit nisi...

Vritet shqiptari 29 vjeçar në Spanjë, sherri në plantacionin e kanabisit nisi për 5 euro

Një 29-vjeçar shqiptar është gjetur pa jetë në një plantacion marijuhane në Spanjë.

Mediat spanjolle raportojnë se shkak për vdekjen e tij është bërë një sherr, që ka nisur për jo më shumë se 5 euro, por që i mori jetën. E gjithë ngjarja është zbuluar këtë të shtunë, ndërsa hetimet  e policisë atje kanë nisur që më 4 mars, kur i riu shqiptar u raportua i zhdukur.

Në një shtëpi ku kultivohej marijuanë në Can Fornaca,  policia gjeti dhe arrestoi një spanjoll 52-vjeçar, i cili dyshohet se e ka goditur shqiptarin me çekiç në kokë, duke i shkaktuar vdekjen dhe trupin më pas e ka fshehur në pyll./T Ch/

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: