Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËVULËN FUTENI NË BY...

VULËN FUTENI NË BY…

Nga Andi Bejtja – Edhe KQZ është si është, po grabitësit e vulës nuk i certifikon dot, e patë sot…

E për ça iu duhet vula tani: thjesht të legenoseni deri në fund, thjesht dhe vetëm për të penguar demokratët e vërtetë që e kanë përfaqësimin e vet…

Nuk bëtë gjë tjetër veçse futët veten në histori me një njollë të zezë…

Latë pa regjistruar opozitën zyrtare në zgjedhje, dhe me këto allishverishe tregtarësh e kontrabandistësh, për 48 orë që iu ka lënë KQZ, as kryetari i dorëhequr nuk iu nxjerr vulën nga bytha, se dhe po ua nxori, prapë do vijë era m…

Kur do ta kuptoni që për demokratët nuk ekzistoni e nuk ekzistoni, po nuk ekzistoni as për regjimin, të cilit po i shërbeni.

Mbajeni vulën në bythë t’iu bëjë dhe një kolonoskopi Yuri Kim.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME