Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETZhduket 19-vjeçarja në Fier, babai kërkon ndihmë nga Policia

Zhduket 19-vjeçarja në Fier, babai kërkon ndihmë nga Policia

Një 19-vjeçare është zhdukur në Fier. E reja është larguar nga shtëpia ditën e djeshme, 25 gusht dhe nuk është kthyer më

Ka qenë babai i vajzës ai që ka denoncuar zhdukjen e së bijës në Polici.

Policia

Më datë 25.08.2022, në Komisariatin e Policisë Fier, ka bërë kallëzim shtetasi H. F., 52 vjeç, banues në Martinë, Fier, se është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer më, vajza e tij, shtetasja L. H., 19 vjeçe.
Po punohet për gjetjen e 19-vjeçares.

Materialet i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme procedurale.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME