Tuesday, May 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETZjarr në ish zyrat e PD, vetëm dëme materiale

Zjarr në ish zyrat e PD, vetëm dëme materiale

Fier – Nje zjarr ka rene ne ish zyrat e vjetra te PD ne lagjen “29 nendori”

Zjarri ka rene ne katin e trete re nje godine 3 kateshe. Zyrat kane qene te pabanueshme, nuk ka patur njeri apo zyra te tjera.
Ne vendngjarje kane shkuar zjarrëfikset pas njoftimit te marr nga banoret Pishte kesaj ndertese ndodhet Cerdhja nr 1 ne vende duke vleresuar dhe siruaten kane ardhur dy mjete zjarfikese

Zjarri u shua e ka pas vetem deme ne disa orendi te vjetra qe ka pas brenda ne to

Fier/Informacion paraprak

Sot rreth orës 18:50, në lagjen “29 Nëntori”, Fier, në katin e tretë të një ndërtese e cila ishte e papërdorshme, ka rënë zjarr.

Në vendngjarje kanë shkuar shërbimet e Policisë dhe zjarrëfikëset, të cilët bënë të mundur fikjen e zjarrit. Po punohet për sqarimin e shkaqeve të rënies së tij.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME