Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINË12 shenjat e horoskopit, e dielë 22 tetor 2023

12 shenjat e horoskopit, e dielë 22 tetor 2023

Dashi

Të dielën, është një ditë që kërkon durim dhe qetësi. Përpiquni të mos e kaloni të gjithë kohën në punë, gjithashtu përjetoni dashurinë që në fund të fundit është gjëja më e rëndësishme.

Demi

Të dielën do të keni mundësinë të rikuperoni pak qetësi në dashuri. Në punë do të ishte më mirë të analizoni edhe sjelljen tuaj dhe jo vetëm të të tjerëve.

Binjakët

Të dielën nëse jeni në një lidhje për një kohë të gjatë duhet të mendoni nëse jeni vërtet të lumtur apo jo. Ka një problem për të zgjidhur në punë, por është më mirë të prisni javën e ardhshme. Gjërat do ecin më shpejt se sa pritej.

Gaforrja

Të dielën në dashuri është më mirë të sqaroni menjëherë se çfarë nuk shkon dhe më në fund lajmet dhe risitë e mira po vijnë në punë. Ndoshta do të dëshironi të ktheheni në rrugën e duhur pas një periudhe komplekse, ose të rindërtoni një marrëdhënie që duket përfundimisht e komprometuar.

Luani

Të dielën ju jeni duke përjetuar një periudhë mjaft të tensionuar në dashuri, por duhet të filloni të mendoni nëse keni personin e duhur në krah apo jo. Ka ende disa probleme për të përballuar në punë. Flisni për këtë me qetësi dhe diplomatike, pa dashur të ngacmoni të tjerët.

Virgjëresha

Të dielën marrëdhëniet që lindin tani mund të bëhen diçka serioze dhe kujdes në punë sepse mund të ketë ndryshime në kontratën tuaj. Ndoshta diçka nuk po shkon sipas planit, por do të shihni që gjithçka do të rregullohet së shpejti. Thjesht duhet të keni pak më shumë durim.

Peshorja

Të dielën ju keni një energji të bukur për të shfrytëzuar të gjithë në dashuri. Përveshni mëngët dhe do të shihni që së shpejti gjithçka do të jetë mirë. Në punë, nëse jeni në një sektor artistik, do të jeni të bekuar me fat. Me pak fjalë, gjithçka po shkon në vendin e duhur dhe po shkon në drejtimin e duhur.

Akrepi

Të dielën kjo ditë është ideale për të përjetuar dashurinë në të gjitha format e saj. Në punë është mirë të mos dilni kundër kolegëve. Kjo nuk është koha e duhur. Më mirë të numëroni deri në dhjetë përpara se të hapni gojën.

Shigjetari

Të dielen është më mirë të mos nervozoheni me partnerin sepse nuk është dita e duhur. Në punë do të ishte më mirë të merrnit një ditë pushim për të rimbushur bateritë. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

Bricjapi

Të dielen dashuria do të bëhet sërish protagoniste e jetës suaj. Nëse keni disa kohë që jeni vetëm, mund të jetë koha e duhur për të marrë frymë dhe për të rimbushur bateritë. Në punë dita është e mirë por duhet të bëni pak më shumë përpjekje. Mos u zemëroni nëse diçka nuk ju shkon ashtu siç dëshironi.

Ujori

Të dielën drejtojuni menjëherë bisedave të vështira me partnerin tuaj për të zgjidhur çështjet e mbetura pezull. Në punë jeni në një moment stresi për shkak të shumë gjërave për të bërë.

Peshqit

Të dielën duke filluar nga nesër yjet bëhen sërish të favorshëm edhe nëse jeni pak të hutuar në dashuri. Ndoshta jeni të pavendosur për dy persona apo edhe nëse jeni fejuar prej disa kohësh keni takuar dikë që ju bën zemrën të rrahë më shpejt. Në punë jeni ende në pritje të disa përgjigjeve.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME