Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img

Kryetari i Partisë Demokratike, Sali Berisha ka dalë nga selia blu dhe po shkon drejt Kryeministrisë. Aty po mbahet protesta e radhës e opozitës. Ai është shoqëruar nga mbështetës demokratë dhe nga deputetë që ishin mbledhur para selisë blu.

Drejt Kryeministrisë është nisur edhe kreu i PL Ilir Meta i shoqëruar nga deputetë e lider të Partisë së Lirisë

Ndërkohë qytetarët janë mbledhur pranë kryeministrisë. Disa prej tyre kanë zgjedhur mënyra unike për të treguar revoltën e tyre.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME