Friday, September 29, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET35-vjeçari hidhet nga kati i gjashtë

35-vjeçari hidhet nga kati i gjashtë

Tiranë – Një 35-vjeçar ka humbur jetën në Tiranë pasi është vetëhedhur nga kati i gjashtë i një pallati.

Ngjarja ka ndodhur mbrëmjen e së shtunës në rrugën “Myslym Shyri”, në kryeqytet.

Policia tha se shtetasi i A. Q., 35 vjeç dyshohet se është vetëhedhur nga kati i gjashtë i banesës dhe për pasojë ka ndërruar jetë.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: