Monday, July 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKULTURË53 vjeçare, Jennifer Lopez pozon nudo

53 vjeçare, Jennifer Lopez pozon nudo

Në ditëlindjen e saj të 53-të, ylli i popit Jennifer Lopez ka mahnitur fansat e saj, teksa pozoi nudo në lançimin e linjës së saj të kremrave për kujdesin e lëkurës JLo Body nga JLo Beauty Firm. Kujtojmë se një javë më parë, Jennifer lopez dhe Ben Affleck kurorëzuan dashurin e tyre në një ceremoni intime ne Las Vegas, pasi çifti rindezën romancën e tyre pothuajse 20 vjet më pas.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME