Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITET70 vjeçarja mbytet në liqenin e Butrintit

70 vjeçarja mbytet në liqenin e Butrintit

Mbytet një grua në liqenin e Butrintit në Sarandë. Policia e cilëson ngjarjen aksidentale.

“Më datë 16.06.2022, rreth orës 14:17, në vendin e quajtur “Manastiri”, Ksamil, dyshohet se është mbytur aksidentalisht, në liqenin e Butrintit, shtetasja V. B., rreth 70 vjeçe”, njofton policia e Sarandës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME