Sunday, May 19, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEAdrola flet për lidhjen e Fifit me ish-burrin e saj

Adrola flet për lidhjen e Fifit me ish-burrin e saj

Në një intervistë në “Why Not”, modelja shumë e komentuar Adrola Dushi ndër të tjera, foli tërthorazi edhe për lidhjen e Adis Patushit, ish-bashkëshortit të saj me këngëtaren Fifi.

Në rubrikën “Çfarë mendimi ke për…”, në një prej fotove ishte Fifi. Moment që shoqërohet me zëra dhe të qeshura nga audienca.

“Fifi është një artiste që na ka prekur zemrën të gjithëve. Me të vërtetë e vlerësoj shumë si artiste, me zërin e saj, me muzikën, me tekstet e saj”, thotë Adrola.

Roza më tej pyet, “Po lëvizjet e saj të fundit, si i gjykon?” – së cilës Adrola i përgjigjet me:

“Fifi është një nga ato njerëz që mendoj se i duhet shumë lumturi në jetë edhe ia uroj me gjithë zemër edhe çfarë mund të them tjetër për Fifin”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME