Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Përplasen tre mjete në Fier - Seman, 4 të plagosur

Aksidenti/ Përplasen tre mjete në Fier – Seman, 4 të plagosur

Fier – Nje aksident ka ndodhur para pak minutash ne aksin Fier – Semane ne vendin e quajtur Ferm Çlirim. Ne aksident jane perfshirë 3 mjete, nje Mercedez, Tojota dhe nje Seat Ibiza.

Sipas te dhenave paraprake dyshohet oer 4 persona te plagosur qe jane shoqeruar nga dy ambulanca per ne spitalin rajonal Fier.

Ne vendgjarje kane mberritur sherbimet zjarrfikes dhe policia per zbardhjen e shkaqeve te ketj aksidenti

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 17:00, në aksin rrugor “Fier-Seman”, në fshatin Ferm Çlirim, automjeti tip “Benz” me drejtues shtetasi M. L., 57 vjeç, është përplasur me automjetin tip “Toyota”, me drejtues shtetasi Dh. L., 37 vjeç .

Për pasojë janë dëmtuar drejtuesit e automjeteve, shtetasit M. L., Dh. L., si dhe dy pasagjeret e automjetit tip “Toyota” shtetaset I. D., dhe A. D., të cilët ndodhen në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vazhdon veprimet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME