Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETPërplasen dy mjete në Portëz, një i plagosur

Përplasen dy mjete në Portëz, një i plagosur

Fier – Nje aksident ka ndodhur pak minuta me pare ne aksin rrugor Fier- Patos, ne vendin e quajtur “ Kthesa e Portezes” .

Dy automjete jane perplasur me njera – tjetren dhe si pasoje kane perfunduar ne kanalin anesor te rruges.

Ne vendngjarje ka mberritur policia nderkohe qe ende nuk dihet nese ka te plagosur.

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 19:00, në aksin rrugor “Patos-Fier”, në fshatin Portëz, automjeti tip “Audi”, me drejtues shtetasi Xh. G., është përplasur me mjetin tip “Opel”, me drejtues shtetasi H. Rr., i cili ndodhet në spital, në kujdesin e mjekëve.

Grupi hetimor vazhdon veprimet në vendngjarje për zbardhjen e plotë të rrethanave të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME