Friday, April 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident i trefishtë në Lezhë, 2 të plagosur (vidio)

Aksident i trefishtë në Lezhë, 2 të plagosur (vidio)

Një aksident i frikshëm kandodhur në lagjen Gurra të Lezhës. 3 automjete janë perplasur me njëra tjetrën u njëra prej tyre është përmbysur.

Sipas të dhënave paraprake 2 persona kanë mbetur të lënduar dhe janë dërguar për mjekim në Spitalin Rajonal të Lezhës, ku ndodhen nën kundesin e bluzave të bardha, jashtë rrezikut për jetën.

Policia ka mbërritur menjëherë në vendin e ngjarjes dhe ka nisur hetimet për zbardhjen e shkaqeve dhe rrethaneve të këtij aksidenti. Si pasojë e aksidentit është bllokuar dhe aksi i vjetër rrugor Lezhë-Milot.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME