Friday, July 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident në autostradën Vlorë-Fier

Aksident në autostradën Vlorë-Fier

Aksident me dy të plagosur përgjatë autostradës Vlorë-Fier, në vendin e quajtur Kripa.

Një automjet tip “Audi” ka dalë nga rruga duke u përplasur me trafikndarsen dhe më pas ka rënë në kanal anës rrugës.

Policia, ambulancat, por dhe zjarrfikësit ndodhen në vendgjarje. Mësohet se në makinë ndodheshin dy persona, pasgjerja femër që ka marrë dëmtime serioze, dhe drejtuesi i “Audi-t” i cili ndodhet në gjendje të mire shëndetësore.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME