Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident në Fier, 2 të plagosur përfundojnë në spital (foto e vidio)

Aksident në Fier, 2 të plagosur përfundojnë në spital (foto e vidio)

Fier – Një aksident ka ndodhur në bypassin e Fierit.

Sipas burimeve të informacionit mësohet se dy automjete janë përplasur me njera tjetrën duke sjellë edhe të lënduar.

Në aksident një automjet tip “Mercedes Benz” dhe një “Reno”. 

Dy persona janë shoqëruar në urgjencën e spitalit pas goditjes së fortë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME