Wednesday, June 7, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETGrabitet me armë servisi në Tiranë

Grabitet me armë servisi në Tiranë

Një grabitje ka ndodhur në zonën e Bathores, në Tiranë mbrëmjen e kësaj të shtune.

Autorët mësohet se kanë qenë të armatosur me armë zjarri kallashnikov. 

Pre e grabitësve ka rënë një servis automjetesh. 

Burime për Syri Tv bëjnë me dije se autorët kanë qenë me një mjet “Smart” dhe kanë ikur në drejtim të Durrësit.

Policia ka ngritur pika kontrolli në hyrje dhe dalje të Tiranes dhe në disa zona të tjera.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME

%d bloggers like this: