Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETI dënuari i Drenovës në spital, gëlltiti brisqe

I dënuari i Drenovës në spital, gëlltiti brisqe

28 vjeçari, Mus Gjauri, pak minuta më parë ka thënë në burg se ka gëlltitur pllaka metalike të dyshuara si brisqe roje. Ai u transportua në spital për të bërë ekzaminimet dhe verifikimet e nevojshme.

Sipas informacioneve, 28 vjeçari është problematik dhe ky mund të jetë edhe një simulim nga ana e tij. Ai kërkon transferimin nga burgu i Drenovës. Gjauri vuan dënimin për vepra penale të vjedhjes me dhunë dhe mashtrimit. Pritet të kryhen ekzaminimet për të parë gjendjen e tij shëndetësore.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME