Thursday, February 29, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident në Fier, përplasen 4 makina

Aksident në Fier, përplasen 4 makina

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në një prej kryqëzimeve të unazës “Lukan Toska” në Fier.

Raportohet se 4 automjete janë përplasur me njëra-tjetrën ndërsa fatmirësisht nuk ka pasur të lënduar, por vetëm dëme materiale.

Në vendngjarje ka mbërritur menjëherë policia dhe grupi hetimor për të zbardhur dinamikën e këtij aksidenti ndërsa paraprakisht dyshohet se shkak është bërë shpejtësia tej normave të lejuara dhe lagështia në rrugë.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME