Wednesday, June 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksident tek “Pushimi i shoferit”, kamionçina përplas automjetin

Aksident tek “Pushimi i shoferit”, kamionçina përplas automjetin

Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën nacionale të Divjakës në vendin e quajtur Zharrnec, ku një kamioçinë ka përplasur një mjet tip Ford Fokus.

Si pasojë e aksidentit ka mbetur e plagosur rëndë drejtuesja e mjetit tip Ford. Ajo po transportohet në gjendje të rëndë shëndetësore drejt spitalit të Lushnjes ndërsa ka marrë dëmtime dhe drejtuesi kamionçinës i cili është ndaluar nga policia për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

Aksidenti ka shkaktuar rradhë kilometrike ndërsa policia rrugore po ndodhet në vendgnjarje për të menaxhuar trafikun e rënduar.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME