Saturday, April 13, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Makina rrëshqet në kthesë, vdesin 4 të rinjë

Aksidenti/ Makina rrëshqet në kthesë, vdesin 4 të rinjë

Nuk kanë të ndaluar aksidentët me vdekje.

Katër të rinj të moshës 18- 19 vjeç humbën jetën pasi makina në të cilën udhëtonin doli nga rruga dhe përfundoi në një kanal duke u përplasur me një pemë të madhe.

Katër të rinjtë banonin në komunën Trevigiano (Itali) dhe mësohet se kanë gjetur vdekjen e menjëhershme, ku njeri ishte shqiptar i moshës 18 vjeç.

Aksidenti është shënuar rreth orës 02:10 të 14 gushtit 2022.

Sipas mediave ata kanë qenë në një festë natën dhe po ktheheshin në shtëpi. Makina me shpejtësi është anuar në kthesë dhe është përmbysur duke u përplasur me një pemë. Ata kanë vdekur në vend.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME