Saturday, May 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti me 3 viktima/ Meta: Mendoni se njerëzit e dashur ju presin...

Aksidenti me 3 viktima/ Meta: Mendoni se njerëzit e dashur ju presin në shtëpi

Kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta ka reaguar për aksidentin tragjik të ditës së djeshme në rrethrrotullimin e TEG-ut, ku humbën jetën 3 të rinj.

Nëpërmjet një statusi në Facebook, Meta shprehu pikëllimin për ngjarjen e ndodhur, teksa bëri thirrjen ‘mos ecni më shpejt seç lejohet, mendoni për të njerëzit tuaj’.

Miq, jam rrugës duke shkuar në Laç. Dua të shpreh pikëllimi tim më të madh për lajmet që janë shpeshtuar për aksidentet tragjike për shkak të pakujdesisë dhe shpejtësisë.

Ndaj kam një lutje për të gjithë ju ‘Mos ecni më shpejt seç lejohet. Mendoni për njerëzit tuaj të dashur që ju presin në shtëpi”, tha Meta

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME