Friday, July 12, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti në Levan - Tepelenë i merr jetën 84 vjeçarit këmbësor në...

Aksidenti në Levan – Tepelenë i merr jetën 84 vjeçarit këmbësor në Buzmadh

Fier – Nje aksident me pasoje vdekje e një këmbësori 84 vjecar ka ndodhur mbremjen e kesaj te premte ne Buzemadh te Fierit.

Nje automjet tip Opel ka perplasur nje kembesor Nezir Mehmetaj 7duke e aksidentuar me pasoje fatale per jeten. Ne vendngjarje ka shkuar menjehere ambulanca dhe policia per te bere te mundur zbardhjen e ketij aksidenti te rende me humbje jete.

Fier/Informacion paraprak

Rreth orës 22:00, në aksin rrugor “Levan-Tepelenë”, në fshatin Buzëmadh, automjeti tip “Opel” që drejtohej nga shtetasi O. P., ka aksidentuar shtetasin Nezir Mehmetaj 84 vjeç (këmbësor), i cili ka ndërruar jetë.

Drejtuesi i automjetit është shoqëruar në Komisariatin e Policisë për veprime të mëtejshme.

Grupi hetimor ndodhet në vendin e ngjarjes dhe vijon veprimet hetimore për zbardhjen e shkakut të aksidentit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME