Wednesday, July 17, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAksidenti/ Përplasen mjetet, një e plagosur leht

Aksidenti/ Përplasen mjetet, një e plagosur leht

Fier – Një aksident ka ndodhur pak më parë në vendin e quajtur “ Ura e Mbrostarit” në hyrje të Fierit.

Dy automjete “ Tip Nisan” dhe “Ëolsvagen “ janë përplasur me njëra – tjetrën fatmirësisht vetëm me dëme materiale.

Sipas informacioneve paraprake nga vendngjarja drejtuesja femër e mjetit “ wolsvagen” ka marrë lëndime të lehta dhe është dërguar në spitalin rajonal të Fierit ku mori ndihmën mjekësore.

 Në vendngjarje kanë mbërritur policia dhe grupi hetimor të cilët po punojnë për zbardhjen e shkaqeve të këtij aksidenti.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME