Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAktivistët e “Lëvizjes Bashkë” i prishin festën socialistëve në Njësinë 5 (vidio)

Aktivistët e “Lëvizjes Bashkë” i prishin festën socialistëve në Njësinë 5 (vidio)

Teksa numëroheshin kutitë e fundit në njësinë 5 në kryeqytet dhe fitorja ishte dukshëm në anën e Erion Veliajt dhe PS-së, socialistët ishin padyshim të ekzaltuar me arritjen e tyre.

Por aktivistët e “Lëvizjes Bashkë” ishin të vetmit që i bënë opozitë festës së zakonshme të Partisë Socialiste në kutitë e fundit të njësisë 5 pranë shkollës “Vasil Shanto”.

Britmave të triumfit të socialistëve, aktivistët iu përgjigjën duke thirrur “hajdutë” dhe “sistem i korruptuar”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME