Friday, June 21, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAktori i madh i humorit Agron Llakaj humbet bashkëshorten

Aktori i madh i humorit Agron Llakaj humbet bashkëshorten

Në një postim në rrjetet sociale,Agron Llakaj shkruan se Kostandina vuante nga një sëmundje e rëndë prej një kohe të gjatë.

Postimi i Agron Llakaj:

Pas nje beteje te gjate me nje semundje te rende…Gjysma ime më e mirë iku sot drejt Parajsës. Me dhimbje të thellë ju njoftoj për ndarjen nga jeta të bashkëshortes time Kostandina, mami i Alkides dhe Enos, “Nina bukuroshe” e Adeas, nena e Teos dhe Brus.

Homazhet do të zhvillohen në ‘Home Funeral Parajsa” (Ish-NShRAK-Tiranë). Ceremonia e varrimit në orën 15:00 në Varrezat e Sharrës’..

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME