Thursday, April 25, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAkuza/ Berisha: AKSH-i nuk i ka serverat në Shqipëri

Akuza/ Berisha: AKSH-i nuk i ka serverat në Shqipëri

Ish-kryeministrit dhe kryetari i PD, Sali Berisha ka denoncuar sont AKSH-in.

Ja se çfarë shkruan Berisha:

Denoncon AKSH-in se nuk ka servera në vend!

I ka marrë me qira jashtë vendi, gjithçka si të mbushin xhepat.

Të gjithë serverat e AKSH-it, përfshirë ato për e-Albania kanë qënë të gjithë në vende shumë të sigurta në Shqipëri.

Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital.

Doktor. Te them nje gje te tmershme AKSHI nuk ka servera por i ka me qera jashte Shqiperise. Krim.

Te jap dhe nje fakt si ka mundesi qe e-albania dhe kush ishte me te u bllokuan vetem dhe tmerr 190 milion euro janë prokuruar nga AKSHI.

Te demonstroi AKSHI me prova ku jan serverat si jan kush i ruan”- përfundon Berisha.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME