Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeAKTUALITETAlarmi për bombë në SPAK, ja rrethimi i policisë (vidio)

Alarmi për bombë në SPAK, ja rrethimi i policisë (vidio)

Një alarm për bombë në Gjykatën Speciale ka ngritur në këmbë policinë. Ata rrethuan zonën siç duket nga video më poshtë.

Së fundmi rezulton se alarmi ishte i rremë. Policia doli me deklaratë paraprake për ngjarjen.

“Rreth orës 11:00, në Sallën Operative ka ardhur një telefonatë për një sasi lënde plasëse që dyshohet se është vendosur në një institucion zyrtar, në rrugën “Jordan Misja”.

Shërbimet e Policisë kanë kontrolluar godinën dhe zonën përreth dhe nga verifikimet e kryera dhe kontrolli paraprak i kryer, ka rezultuar se është njoftim i rremë.

Po punohet për identifikimin e telefonuesit pasi pas kryerjes së telefonatës, ka fikur telefonin.” – njoftoi policia.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME