Tuesday, July 16, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËLIFESTYLEAlpinizmi dhe të çmendurit pas tij

Alpinizmi dhe të çmendurit pas tij

Alpinistët janë njerëz kurajozë dhe shumë të guximshëm.

Por edhe kaq të çmendur si në këtë foto nuk i shkonte mendja njeriu!

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME