Sunday, April 2, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeMODËTH@SHETHEMEAmos del nga ”Big Brother”, ofendoi rëndë Kiarën

Amos del nga ”Big Brother”, ofendoi rëndë Kiarën

Aktori Amos Zaharia është banori që lë shtëpinë e ”Big Brother Vip 2”. Aktualisht në shtëpinë më të famshme në Shqipëri kanë mbetur 10 banorë, por pritet që të ketë hyrje të reja. Olta si kurrë më parë, shpërtheu në lot dhe po e përjeton keq ikjen e mikut të saj.

Në një kohë kur loja gjithnjë e më shumë behej e fortë, Olta kishte shumë nevojë për Amosin në shtëpi. Kjo pasi, pjesëtarët e tjerë të grupit të saj, nuk e mbrojnë atë, ashtu si Amosi. Dalja e tij nuk u prit mirë as nga grupi i Oltës, të cillët po ashtu u ndjenë keq. Nga ana tjetër, Dea e cila kishte një raport të afërt me të, nuk u përlot fare.

Elitë, qytetari dhe edukatë, janë vlera për të cilat aktori Amos Zaharia flet çdo Prime, por në jetën brenda shtëpisë së ”Big Brother Albania Vip 2”, ai po tregon të kundërtën. Ai skandalizoi rrjetin pak javë më parë kur tha se do donta “ta merrre Luizin, ta zhvishte lakuriq, ta çonte në mal dhe ta lidhte”. Më pas, në një diskutim me Dean u shprehën se duan të bëjnë fëmijë dhe tu shesin organet.

Gjatë dasmës së Luizit ai tha “uroj të digjet bashkë me shamin dhe pishina të jetë e mbushur me benzinë.” E fill pas kësaj tha se “do kapte Efin dhe Kiarën për flokësh t’i tërhiqte zvarrë”. Një tjetër deklaratë e tij po bën xhiron e rrjetit. Gjatë një diskutimi me Luizin ai i është referuar Kiarës me fjalën putanë. ”Krisu tani ti dhe ajo putana jote”,-dëgjohet të thotë Amosi, referuar Kiarës.

RELATED ARTICLES

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

MË TË LEXUARA

LAJMET E FUNDIT

%d bloggers like this: