Tuesday, December 5, 2023
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËAngelina Jolie me të birin rrëmbejnë vëmendjen në Shtëpinë e Bardhë

Angelina Jolie me të birin rrëmbejnë vëmendjen në Shtëpinë e Bardhë

Angelina Jolie dhe djali i saj Maddox Jolie-Pitt mbrëmjen e djeshme morën pjesë në ngjarjen e mbushur me yje në Shtëpinë e Bardhë.

Dyshja ishin të ftuar në Darkën Shtetërore për Presidentin e Koresë së Jugut, Yoon Suk-yeol të Republikës së Koresë, të organizuar nga presidenti amerikan Joe Biden.
Për eventin prestigjioz, Angelina dukej teje elegante teksa u vesh e tëra në të bardha.
Ndërkohë, ajo u shoqërua nga djali i saj 21-vjeçar, i cili zgjodhi një kostum klasik të zi.

Dyshja nënë-bir qëndroi afër gjatë gjithë mbrëmjes, ata u fotografua gjithashtu teksa përziheshin me të ftuar të tjerë dhe ndërsa u ulën pranë njëri-tjetrit për të marrë pjesë në argëtimin e mbrëmjes.
Maddox është një nga gjashtë fëmijët e Angelina dhe ish-bashkëshortit të saj Brad Pitt.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME