Friday, February 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREArmando Broja transferohet te skuadra tjetër londineze

Armando Broja transferohet te skuadra tjetër londineze

Armando Broja gjen skuadër të re. Sulmuesi i kombëtares shqiptare, do të vazhdojë sezonin tek Fulhami.

22-vjeçari po kryen testet mjekësore dhe pritet vetëm firma dhe zyrtarizimi si futbollisti më i ri i Cottagers.

Drejtuesit e Fulhamit kanë arritur marrëveshjen me homologët e Chelseat për huazimin e Brojën deri në fund të sezonit. Një huazim për të cilin Fulhami do të paguajë 4 mln paund në arkat e “Bluve të Londrës”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME