Thursday, February 22, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTArmando Sadiku: Pres ftesë nga Kombëtarja

Armando Sadiku: Pres ftesë nga Kombëtarja

Diku ylli i ekipi kuqezi, Armando Sadiku, thotë se po kalon një moment të mirë te ekipi i Cartagenës, por që nënvizon edhe se pret një ftesë nga Kombëtarjai. “Jam një luftëtar dhe kam shumë vite para për të luajtur në karrierë dhe kam shumë për të dhënë për Kombëtaren”.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME