Wednesday, February 28, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeSPORTBajrami drejt largimit nga Empoli, Fiorentina gati ofertën

Bajrami drejt largimit nga Empoli, Fiorentina gati ofertën

Pas Asllanit, Empoli këtë verë me shumë mundësi do të humbasë edhe shërbimet e Nedim Bajramit.

Fantazisti ka mbyllur një sezon të mirë dhe pas angazhimeve me ekipin kombëtar tani po shijon pushimet. Firentina është gati për të afruar mesfushorin dhe për t’i dhënë një vend në formacion.

Bajrami është nën menaxhimin e Fali Ramadanit, i cili do të diskutojë me klubin vjollcë për një transferim të mundshëm, pasi Empoli nuk mendohet t’i bëjë ndonjë ndalesë, sepse kërkon që të mbushë arkat.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME