Tuesday, February 27, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREBalla: Ndryshim i të gjithë drejtuesve në Drejtoritë Rajonale, presim "gjakun" e...

Balla: Ndryshim i të gjithë drejtuesve në Drejtoritë Rajonale, presim “gjakun” e ri

Fier. Për një orë këshilli koordinativ i PS për Qarkun Fier ka zhvilluar një takim të mbyllur ku kanë marr pjesë kryebashkiakët e qarkut, deputetët, drejtuesit e drejtorive rajonale .

Drejtuesi politik i PS për qarkun Fier Taulant Balla ka pohuar se thelbi i këtij takimi ka qënë afrimi i elementëve të rinjë, antarësimi i të rinjëve në PS si dhe ndryshimi i të gjitë drejtuesve të drejtorive rajonale pasi elementi i ri, sjell mënyra të reja drejtuese, sjell zhvillime të reja, çka ka nevojë edhe PS nëpërmjet administratirëve të rinjë, nëpërmjet elementve të rnjë

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME