Tuesday, April 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREKëngëtari fierak, bilbili i Çamërisë, Shaban Zeneli ka nevoj për ndihmë

Këngëtari fierak, bilbili i Çamërisë, Shaban Zeneli ka nevoj për ndihmë

Bilbili i Çamërisë, fituesi i vendit të dytë në Festivalin Folklorik në Berat 1995, ai që ka përfaqësuar denjësisht këngën çame në botë, Shaban Zeneli po kalon ditë të vështira me shëndetin. Sot Shabani ka nevojë për ne por edhe ne dhe muzika çame kemi nevojë për zërin dhe kontributin e Shabanit.

Le ta mbështesim Shabanin në këtë betejë me jetën ashtu si e kemi mbështetur ne skenë duke treguar që e duam Shabanin dhe muzikën Çame të cilën ai mrekullisht e sjell te ne.

Shaban Reshat Zeneli
Fibank (First Investement bank) : AL9721521078ALL1000015232400

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME