Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREOFERTË SPECIALE E KURSEVE VERORE

OFERTË SPECIALE E KURSEVE VERORE

🔻𝐏𝐄̈𝐑𝐅𝐈𝐓𝐎 𝐍𝐆𝐀 𝐎𝐅𝐄𝐑𝐓𝐀 𝐒𝐏𝐄𝐂𝐈𝐀𝐋𝐄 𝐄 𝐊𝐔𝐑𝐒𝐄𝐕𝐄 𝐕𝐄𝐑𝐎𝐑𝐄❗️
E keni menduar si do t’i kalojë pushimet e verës fëmija juaj?
Qendra “Flatrat e dijes” organizon kursin veror 1 mujor më atraktiv dhe më të pëlqyer për grupmoshat 6-11 vjeç gjatë muajve qershor dhe korrik 2024.
𝐉𝐞𝐩𝐢 𝐟𝐞̈𝐦𝐢𝐣𝐞̈𝐬 𝐦𝐮𝐧𝐝𝐞̈𝐬𝐢𝐧𝐞̈ 𝐭𝐞̈ 𝐦𝐞̈𝐬𝐨𝐣𝐞̈ 𝐭𝐞̈ 𝐤𝐨𝐝𝐨𝐣𝐞̈ 𝐦𝐞 𝐤𝐮𝐫𝐬𝐢𝐧 𝐭𝐨𝐧𝐞̈ “𝐁𝐚𝐳𝐚𝐭 𝐞 𝐤𝐨𝐝𝐢𝐦𝐢𝐭”.

Regjistrohu tani dhe përfito ZBRITJE.
https://forms.gle/kdrXmiikgYrRm7CE9
Nxitoni! Vendet janë të limituara ⏳
Për më shumë informacione:
📲0696699636

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME