Sunday, June 23, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREFurra e bukës Çelniku kërkon të punësojë specialit brumi

Furra e bukës Çelniku kërkon të punësojë specialit brumi

Furre buke Çelniku kerkon te punesojë nje specialist per byrek dhe pica.

Të interesuarit te kontaktojne ne telefonin 0699625152

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME