Thursday, July 18, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREI larguar prej dy ditësh, familjarët kërkojnë ndihmë për të moshuarin nga...

I larguar prej dy ditësh, familjarët kërkojnë ndihmë për të moshuarin nga Krapsi

Fier – Familjarët e shtetasit Gjysho Kallashi banor i fshatit Kraps kërkojnë ndihmën e qytetarëve sepse ai ka dy ditë që është larguar nga banesa dhe nuk është kthyer pranë faniljes.

Ata pohojnë se kush e shikon të njoftojë në numrin e telefonit që është shkruajtur në fotografinë e mëposhtme

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME