Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeLIFESTYLEMAGAZINËBanorët e Big Brother servirin biskotat dhe urojnë Fiter Bajramin

Banorët e Big Brother servirin biskotat dhe urojnë Fiter Bajramin

Vëllai i Madh u ka dhënë mundësinë banorëve që të gatuajnë embëlsira me rastin e festës së Fitër Bajramit.

Lideri i shtëpisë, Qetsori do të ndajë banorët në dy grupe me katër vetë secili, e njëkohëisht do t’i këshillojë ata, si dhe do të kujdeset për mbarëvajtjen e punës.

Secili grup ka recetën e caktuar për të gatuar biskotat, që më pas do mund t’i shijojnë me çaj.

Ata kanë nisur menjëherë nga puna, ndërkohë që koha në dispozicion do të jetë 60 minuta.

Pasi kanë përfunduar gatimin e biskotave, banorët i kanë servirur në pjatë, e më pas janë afruar të gjithë para kamerës për të përshëndetur dhe uruar të gjithë besimtarët myslimanë festën e Fiter Bajramit.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME