Monday, July 15, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomePOLITIKËRama: Me arkitekten që s’ishte marrë kurrë me politikë deri kur…

Rama: Me arkitekten që s’ishte marrë kurrë me politikë deri kur…

Kryetarja e Bashkisë së Durrësit njëkohësisht kandidate për një mandat të dytë, Emirjana Sako, ka qenë e ftuara e radhës e kryeministrit, Edi Rama në Podcastin e tij.

MIRËMËNGJES
dhe me Emiriana Sakon, arkitekten që kurrë s’ishte marrë me politikë, deri ditën që tërmeti e ngjiti në krye të bashkisë së Durrësit, ku prej 1094 ditësh ajo e ka shndërruar qytetin e saj në një prej më të pastërve në Shqipëri, falë një karakteri e serioziteti të posaçëm, të cilit i kushtohet episodi 3 i Podkastit FLASIM, ju uroj një fundjavë të mbarë“, shkruan Rama mëngjesin e sotëm, ndërsa ka ndarë edhe videon e plotë të intervistës së tij me Sakon.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME