Saturday, February 24, 2024
spot_imgspot_imgspot_imgspot_img
HomeKRYESOREBarcelona shmang turpërimin ndaj Granada-s së Uzunit

Barcelona shmang turpërimin ndaj Granada-s së Uzunit

Barcelona shmang turpërimin nga Granada e Myrto Uzunit, teksa nuk shkoi përtej një barazimi 3-3.

Sulmuesi shqiptar dha asistin e golit të dytë të Granadës, ndërkohë që humbi një mundësi të artë në fund, por Ter Stegen me instinktin e tij i mohoi golin.

Barcelona shënoi e para me Lamine Yamal, për Granada u kundërpërgjigj me Sanchez dhe Pellistrin, para se Lewandowski të barazonte 2-2.

Granada gjeti sërish golin me Miquel, por Yamal barazoi 3-3. Granada e Uzuni i merr një pikë Barcelonës në kampionat.

POSTIME TË NGJASHME

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

- Advertisment -

NJOFTIME TË NDRYSHME

MË SHUMË LAJME